Hyllestad

Bergen Open HC-turnering (7-9 Jun 2013)
Round A Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-5 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round A Russia Ruslan Chinakhov (RUS) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Jan Terje Øyen (Oslo Biljard 1) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round A Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) 9-8 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) w/o Norway Raymond Kandola (Fredrikstad BK)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-7 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-7 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-7 Norway Rune Espeland (Svithun)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Tron Engebakk (Unique) 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-5 Unknown T L    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-6 Sweden Stefan Ericsson (SWE)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-4 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Philippines Francisco Bustamante (PHL) 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-8 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 9-7 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open (20-23 Mar 2014)
Round A Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-4 Norway Anders Fleten (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 5-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 5-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 5-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 5-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 5-1 Norway Atle Foldnes (Bergen)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jonas Holt (Hyllestad) 5-0 Norway Anders Fleten (Hyllestad)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 5-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 5-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 5-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 5-0 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Atle Foldnes (Bergen) 5-3 Norway Jonas Holt (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-3 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 5-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Atle Foldnes (Bergen) 5-0 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 5-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 6-0 Norway Atle Foldnes (Bergen)    Pencil
Quarterfinals Norway Stian Larsen (MIL) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Quarterfinals Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Quarterfinals Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 6-0 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Semifinals Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Semifinals Norway Stian Larsen (MIL) 6-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 1 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-2 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 4-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 4-0 Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
Group Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 4-0 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Group Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-2 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 4-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
Group Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-2 Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
Group Norway Rudi Andrè Wolff (Os) 4-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Group Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 4-1 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Group Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 4-0 Norway Amin Asil (Fjordane)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 2 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-0 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Raymond Krossøy (Bergen)    Pencil
Group Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Raymond Krossøy (Bergen)    Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Raymond Krossøy (Bergen)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Hyllestad Open Pulje 3 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-0 Norway Elin Julie Giil (Bergen) (f)    Pencil
Group Norway Øyvind Siljander (Hyllestad) 4-1 Norway Elin Julie Giil (Bergen) (f)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-0 Norway Elin Julie Giil (Bergen) (f)    Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 4 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-1 Norway Marcus Milde (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 4-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 4-2 Norway Marcus Milde (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad) 4-2 Norway Marcus Milde (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad) 4-0 Norway Lage Langedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 4-1 Norway Simon Skivenesvåg (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Lage Langedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Lage Langedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Marcus Milde (Hyllestad) 4-1 Norway Lage Langedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 4-0 Norway Lage Langedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Marcus Milde (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 5 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 4-2 Norway Anders Fleten (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-1 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad) 4-3 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 4-0 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 4-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Anders Fleten (Hyllestad) 4-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Anders Fleten (Hyllestad) 4-2 Norway Tobias Høie (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Anders Fleten (Hyllestad) 4-0 Norway Torstein Porten Øen (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Anders Fleten (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 6 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-1 Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-1 Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Atle Foldnes (Bergen) 4-3 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Atle Foldnes (Bergen) 4-0 Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Atle Foldnes (Bergen) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jonas Holt (Hyllestad) 4-0 Norway Atle Foldnes (Bergen) Head to head  Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Bergen Open (7-9 Aug 2014)
Round A Russia Ruslan Chinakhov (RUS) [0] 9-3 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2]    Pencil
Round A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [1] w/o No player    Pencil
Round A Norway Mark McGauley (Oslo) [2] 9-8 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) [4]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [1] 9-4 Norway Roger Rasmussen (Strømmen) [0]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Bjørn Bratteberg (Unique) [5] 9-7 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Eirik Riisnæs (Oslo) [2] 9-6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) [4]    Pencil
Round C Winners' Bracket Philippines Francisco Bustamante (PHL) [0] 9-7 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [1]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [4] 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [1]    Pencil
Stavanger Open (26-28 Mar 2015)
Round A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] 9-5 Philippines Axl Bones Sjonbotn (PHL) (f) [4]    Pencil
Round A Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2] w/o No player    Pencil
Round B Winners' Bracket Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) [0] 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] 9-7 England Karl Boyes (GBR) [0]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2] 9-5 Syria Bashar Alsaeid (SYR) [4]    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] 9-7 Norway Mark McGauley (Oslo) [1]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Nevzat Yesil (MIL) [2] 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2]    Pencil
Last 16 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] 9-3 Norway Christian Johannessen (Oslo) [0]    Pencil
Quarterfinals Germany Ralf Souquet (GER) [0] 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] Head to head  Pencil
Bergen Open (8-10 May 2015)
Round A Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) [3] 9-4 Norway Conrad Ott (Bergen) [3]    Pencil
Round A Norway Trond Larsen (KOBK) [3] 9-7 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) [3]    Pencil
Round A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0] 9-8 Sweden Robert Haag (SWE) [4]    Pencil
Round A Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) [5] w/o No player    Pencil
Round A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) [3] 9-4 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [2]    Pencil
Round B Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) [0] 9-6 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) [5]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) [3] 9-8 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) [5]    Pencil
Round B Winners' Bracket Germany Frank Schimrock (GER) [3] 9-8 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [2] 9-4 Norway Bjørnar Tveraas (Steinkjer) [3]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) [3] w/o No player    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Robin Svedin (Reisa BK) [3] 9-7 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) [0]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) [3] 9-6 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket England Imran Majid (GBR) [0] 9-5 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [2]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Conrad Ott (Bergen) [3] 9-5 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) [5]    Pencil
Round C Winners' Bracket England Daryl Peach (GBR) [0] 9-4 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) [3]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket England Imran Majid (GBR) [0] 9-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) [3]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) [3] 9-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK) [3]    Pencil
Last 16 Germany Ralf Souquet (GER) [0] 9-7 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) [3]    Pencil
Bergen Open (24-26 Jun 2016)
Round A Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) 9-6 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen Saltnes (Bergen)    Pencil
Round A Russia Maksim Dudanets (RUS) 9-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-6 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
Round A Norway Geir Bentzen (Os) 9-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-0 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Round A Russia Fedor Gorst (RUS) 9-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
Round B Winners' Bracket Germany Jayson Shaw (GER) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 9-4 Norway Roger Daniel Helland (Herøy)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) 9-7 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-4 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round C Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round C Winners' Bracket Germany Ralf Souquet (GER) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket England Imran Majid (GBR) 9-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 1 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-3 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 2 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f) 4-1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 3 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Mickey Krause (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-2 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 4 (21-23 Oct 2016)
Group Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 5 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Jørgen Ulvatne (MIL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 6 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open (21-23 Oct 2016)
Round A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
Quarterfinals Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Semifinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil