MIL

Bergen Open HC-turnering (7-9 Jun 2013)
Round A Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round A Norway Morten Børja (Oslo) 9-7 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round A Norway Stian Larsen (MIL) 9-5 Norway Gunnar Flood (Os)    Pencil
Round A Norway Ronny Algrøy (MIL) 9-6 Norway Dag Hugo Aspheim (Horten)    Pencil
Round A Philippines Efren Reyes (PHL) 9-7 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL)    Pencil
Round A Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-5 Norway Johannes Tørresdal (Tre Måker)    Pencil
Round A Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) 9-8 Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad)    Pencil
Round A Philippines Francisco Bustamante (PHL) 9-5 Norway Roger Jacobsen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) 9-5 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) 9-6 Norway Geir Inge Torrisen (Fjordane)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-4 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Round B Winners' Bracket Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) 9-6 Norway Morten Børja (Oslo)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Øystein Rønneseth (Hyllestad) 9-7 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ørn Ørnegård (MIL) 9-5 Norway Kenneth Johansen (Svithun)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket England Raj Hundal (GBR) 9-7 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Roger Jacobsen (MIL) 9-7 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Roger Jacobsen (MIL) 9-4 Norway Christian Rosell (Tre måker)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Ørn Ørnegård (MIL) 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-4 Norway Helge Gjerde (Herøy)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-7 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 9-4 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Round C Winners' Bracket Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) 9-5 Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Roger Jacobsen (MIL) 9-5 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Mikayla Kibsgaard (Gjøvik/Raufoss) (f) 9-8 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Roger Lysholm (Trondheim) 9-6 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Roger Jacobsen (MIL) 9-6 Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) 9-8 Norway Mikayla Kibsgaard (Gjøvik/Raufoss) (f)    Pencil
Last 16 Norway Ronny Algrøy (MIL) 9-6 Philippines Bong Nicdao (PHL)    Pencil
Last 16 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f)    Pencil
Last 16 Norway Ole Eidsheim (Bergen) w/o Norway Roger Jacobsen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Hyllestad Open (20-23 Mar 2014)
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 5-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 5-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 5-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 5-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 5-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 5-1 Norway Alexander Lundekvam Hansen (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 5-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 5-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 5-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Stian Larsen (MIL) 6-1 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Quarterfinals Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Semifinals Norway Stian Larsen (MIL) 6-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Semifinals Norway Vidar Blidensol (MIL) 6-2 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Final Norway Stian Larsen (MIL) 6-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Hyllestad Open Pulje 2 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Paul Townsend (Feijos IL) Head to head  Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-3 Norway Jardar Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Raymond Krossøy (Bergen)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-3 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 3 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Elin Julie Giil (Bergen) (f)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Elin Julie Giil (Bergen) (f)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Øyvind Siljander (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 6 (21-23 Mar 2014)
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Andreas Foldnes Oppedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Håkon André Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-1 Norway Jonas Holt (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Atle Foldnes (Bergen)    Pencil
Bergen Open (7-9 Aug 2014)
Round A Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) [2] 9-8 Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] Head to head  Pencil
Round A Norway Kjartan Maraas (Oslo Biljard 1) [4] 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4]    Pencil
Round A Norway Pawel Zalewski (Svithun) [3] 9-8 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [5]    Pencil
Round A Norway Olav Skrudland (Svithun) [1] 9-7 Norway John Nordeide (MIL) [4]    Pencil
Round A Sweden David Larsson (Familjens) [0] 9-6 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [5]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Rune Espeland (Svithun) [3] 9-8 Norway Ronny Algrøy (MIL) [3]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [4] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [5] 9-6 Unknown Jozelyn Munoz Larsen (Unknown) (f) [?]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [4] 9-8 Philippines Axl Bones Sjonbotn (PHL) (f) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] 9-5 Norway Christer Foldnes (Bergen) [4]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4] 9-5 Norway Mikayla Kibsgaard (Gjøvik/Raufoss) (f) [4]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) [3] 9-7 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [5] Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-4 Norway John Ove Løvdal (Brygga) [4]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4] 9-5 Norway Alexander Hansen (Fauske) [3]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-7 Norway Tormod Rygge (Vestby BK) [5]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [4] 9-8 Norway Reidar Rundsveen (Os) [3]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] 9-5 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) [2]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] 9-6 Norway Pawel Zalewski (Svithun) [3]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4] 9-7 Norway Jone Skjelbred (Svithun) [5]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-7 Norway Rudi Andrè Wolff (Os) [3] Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [4] 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad) [1]    Pencil
Last 16 Russia Ruslan Chinakhov (RUS) [0] 9-7 Norway Vidar Blidensol (MIL) [3]    Pencil
Last 16 England Karl Boyes (GBR) [0] 9-6 Norway John Nordeide (MIL) [4]    Pencil
Last 16 Netherlands Niels Feijen (NLD) [0] 9-4 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [4] Head to head  Pencil
Last 16 Philippines Francisco Bustamante (PHL) [0] 9-6 Norway Ronny Algrøy (MIL) [3]    Pencil
Stavanger Open (26-28 Mar 2015)
Round A Norway Ørn Ørnegård (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] 9-5 Norway Ole Eidsheim (Bergen) [3]    Pencil
Round A Norway Christian Johannessen (Oslo) [0] 9-6 Norway Kjetil Tjensvoll (MIL) [2]    Pencil
Round A Norway Ine Helvik (Svithun) (f) [2] 9-7 Norway Svein Erik Solheim (MIL) [4]    Pencil
Round A Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [4] w/o No player    Pencil
Round A Norway Nevzat Yesil (MIL) [2] w/o No player    Pencil
Round A Norway Gitle Hansen (MIL) [4] w/o No player    Pencil
Round A Norway Stian Larsen (MIL) [1] w/o No player    Pencil
Round A Netherlands Jimmy Worung (NLD) [1] 9-4 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [4]    Pencil
Round A England Imran Majid (GBR) [0] 9-6 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [2]    Pencil
Round A Norway Øystein Fredriksen (Svithun) [5] 9-6 Norway Anita Abrahamsen (MIL) (f) [5]    Pencil
Round A Norway Alf-Egil Solvang (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round A Germany Ralf Souquet (GER) [0] 9-6 Norway Inge Larsen (MIL) [4]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] 9-8 Norway Øystein Fredriksen (Svithun) [5]    Pencil
Round B Winners' Bracket Germany Ralf Souquet (GER) [0] 9-3 Norway Alf-Egil Solvang (MIL) [3]    Pencil
Round B Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) [0] 9-4 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [4]    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Marcus Chamat (SWE) [0] 9-5 Norway Stian Larsen (MIL) [1]    Pencil
Round B Winners' Bracket Philippines Francisco Bustamante (PHL) [0] 9-5 Norway Nevzat Yesil (MIL) [2]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Christian Johannessen (Oslo) [0] 9-4 Norway Gitle Hansen (MIL) [4]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Kenneth Pedersen (Svithun) [2] 9-6 Norway Ørn Ørnegård (MIL) [3]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gaute Andersson (Jæren) [3] 9-8 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [4]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [2] 9-5 Norway Svein Erik Solheim (MIL) [4]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ole Eidsheim (Bergen) [3] 9-6 Norway Anita Abrahamsen (MIL) (f) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Inge Larsen (MIL) [4] 9-6 Norway Gitle Hansen (MIL) [4]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Kjetil Tjensvoll (MIL) [2] 9-4 Norway Alf-Egil Solvang (MIL) [3]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Nevzat Yesil (MIL) [2] 9-7 Sweden Robert Haag (SWE) [3]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Ørn Ørnegård (MIL) [3] 9-5 Norway Jason Hansen (Svithun) [2]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) [1] 9-8 Norway Fredrik Førde (Svithun) [2]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket England Daryl Peach (GBR) [0] 9-5 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [4]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) [3] 9-8 Norway Jan Edvard Nilsen (MIL) [2] Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Russia Ruslan Chinakhov (RUS) [0] 9-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Inge Larsen (MIL) [4] 9-5 Norway Rune Espeland (Svithun) [2]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Nevzat Yesil (MIL) [2] 9-4 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) [2]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Reidar Rundsveen (Os) [3] 9-3 Norway Kjetil Tjensvoll (MIL) [2]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) [2] 9-6 Norway Ørn Ørnegård (MIL) [3]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) [3] 9-4 Norway Stian Larsen (MIL) [1]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] 9-8 Norway Elkhem Eisajan (Ask BC) [2]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Christian Johannessen (Oslo) [0] 9-8 Norway Nevzat Yesil (MIL) [2]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) [0] 9-6 Norway Inge Larsen (MIL) [4]    Pencil
Last 16 Netherlands Niels Feijen (NLD) [0] 9-4 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] Head to head  Pencil
Bergen Open (8-10 May 2015)
Round A Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] 9-8 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) [3]    Pencil
Round A Russia Ruslan Chinakhov (RUS) [0] 9-5 Norway Stian Larsen (MIL) [2]    Pencil
Round A Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-4 Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) [2]    Pencil
Round A Norway Rune Bødal (MIL) [5] w/o No player    Pencil
Round A Netherlands Niels Feijen (NLD) [0] 9-6 Norway John Nordeide (MIL) [3]    Pencil
Round A Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] 9-7 Norway Jan Helge Kordts (Os) [3]    Pencil
Round A England Imran Majid (GBR) [0] 9-6 Norway Kyrre Hauge (MIL) [3]    Pencil
Round A Norway Svein Magne Ekeberg (MIL) [5] 9-8 Philippines Axl Bones Sjonbotn (PHL) (f) [5]    Pencil
Round A Norway Steinar Andersen (MIL) [5] w/o No player    Pencil
Round A Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) [5] 9-6 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) [3]    Pencil
Round A Germany Ralf Souquet (GER) [0] 9-5 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [5]    Pencil
Round A Norway Jon Birger Gursli (Tre Måker) [4] 9-8 Norway Jørgen Ulvatne (MIL) [5]    Pencil
Round A Norway Rudi Andrè Wolff (Os) [3] 9-5 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [5]    Pencil
Round A Norway Roger Jacobsen (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Svein Magne Ekeberg (MIL) [5] 9-3 Norway Roger Jacobsen (MIL) [3]    Pencil
Round B Winners' Bracket Peru Jonathan Botto (PRU) [4] 9-8 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) [5]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-7 England Imran Majid (GBR) [0] Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket England Daryl Peach (GBR) [0] 9-7 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steinar Andersen (MIL) [5] 9-6 Norway Trond Larsen (KOBK) [3]    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) [3] 9-7 Norway Rune Bødal (MIL) [5]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Tom Bjerke (Gjøvik/Raufoss) [2] 9-8 Norway Kyrre Hauge (MIL) [3]    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) [2] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [5] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [3] w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [5] 9-7 Norway Jørgen Ulvatne (MIL) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [5] 9-7 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) [3] Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [3] 9-5 Norway Trond Johan Eeg Nielsen (Os) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [5] 9-6 Norway Rune Bødal (MIL) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) [3] 9-6 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) [5]    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) [2] 9-4 Norway Roger Jacobsen (MIL) [3]    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Svein Magne Ekeberg (MIL) [5] 9-8 Norway Erik Gårdelöf (Oslo) [2]    Pencil
Round C Winners' Bracket Estonia Dennis Grabe (EST) [0] 9-8 Norway Vidar Blidensol (MIL) [3]    Pencil
Round C Winners' Bracket Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) [0] 9-5 Norway Steinar Andersen (MIL) [5]    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-7 Peru Jonathan Botto (PRU) [4]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [3] 9-8 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) [5]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Kjetil Fredriksen (Kongsberg) [4] 9-6 Norway Stian Larsen (MIL) [2]    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) [0] 9-5 Philippines Jocelyn Munoz Larsen (MIL) (f) [5]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) [3] 9-5 Germany Frank Schimrock (GER) [3]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Reidar Rundsveen (Os) [3] 9-7 Norway Steinar Andersen (MIL) [5]    Pencil
Round 4 Losers' Bracket England Imran Majid (GBR) [0] 9-4 Norway Vidar Blidensol (MIL) [3]    Pencil
Last 16 Russia Ruslan Chinakhov (RUS) [0] 9-7 Norway John Nordeide (MIL) [3]    Pencil
Last 16 Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] 9-5 Norway Rudi Andrè Wolff (Os) [3] Head to head  Pencil
Last 16 England Imran Majid (GBR) [0] 9-7 Norway Svein Magne Ekeberg (MIL) [5]    Pencil
Quarterfinals England Imran Majid (GBR) [0] 9-4 Norway Ronny Algrøy (MIL) [3] Head to head  Pencil
Reisa Open (8-11 Jul 2015)
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) [2] 9-7 Norway Torbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) [4]    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) [2] 9-5 Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK) [4]    Pencil
Last 16 Norway Stian Larsen (MIL) [2] 9-5 Norway Franck Nybo (Vestby BK) [4]    Pencil
Quarterfinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) [0] 9-8 Norway Stian Larsen (MIL) [2]    Pencil
Bergen Open (24-26 Jun 2016)
Round A Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-7 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Round A Norway Kyrre Hauge (MIL) 9-8 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Round A Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-2 Norway Andreas Aak Urheim (MIL)    Pencil
Round A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round A Finland Mika Immonen (FIN) 9-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round A Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Round A Germany Jayson Shaw (GER) 9-0 Norway Daniel Fenne (MIL)    Pencil
Round A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-6 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
Round A Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) 9-6 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round A Norway Stian Larsen (MIL) 9-4 Norway Alexander Hansen (Fauske)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-0 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) 9-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) 9-7 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Andreas Aak Urheim (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ørn Ørnegård (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Espen Larsen (Bergen) 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Daniel Fenne (MIL) 9-4 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Alexander Hansen (Fauske) 9-8 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jan Espen Larsen (Bergen) 9-6 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Greece Nick Malaj (GRE) 9-1 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-3 Norway Daniel Fenne (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-0 Norway Andreas Aak Urheim (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-5 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-5 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Last 16 Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) 9-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Hyllestad Open Pulje 1 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 3 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Matias Sætre (Herøy) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-0 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Denmark Mickey Krause (DEN) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 5 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-1 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Paul Townsend (Feijos IL) Head to head  Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Stian Larsen (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Jørgen Ulvatne (MIL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 6 (21-23 Oct 2016)
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open (21-23 Oct 2016)
Round B Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Quarterfinals Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil