Norway

Bergen Open (24-26 Jun 2016) Pencil
Round A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen Saltnes (Bergen)    Pencil
Round A Norway Mats Schjetne (Ask BC) w/o No player    Pencil
Round A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round A Norway Kyrre Hauge (MIL) 9-8 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Round A Norway Stian Larsen (MIL) 9-4 Norway Alexander Hansen (Fauske)    Pencil
Round A Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-7 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Round A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round A Norway Reidar Rundsveen (Os) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
Round A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-6 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
Round A Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round A Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Round A Russia Fedor Gorst (RUS) 9-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Geir Bentzen (Os) 9-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-0 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Round A Sweden Tianfang Zhang (SWE) 9-0 Norway Roger Daniel Helland (Herøy)    Pencil
Round A Finland Mika Immonen (FIN) 9-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round A Russia Maksim Dudanets (RUS) 9-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round A Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-2 Norway Andreas Aak Urheim (MIL)    Pencil
Round A Sweden Christopher Koba (SWE) 9-7 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
Round A Germany Jayson Shaw (GER) 9-0 Norway Daniel Fenne (MIL)    Pencil
Round A Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) 9-6 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round B Winners' Bracket Netherlands Ivo Aarts (NLD) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
Round B Winners' Bracket Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) 9-3 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket Russia Ruslan Chinakhov (RUS) 9-2 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Round B Winners' Bracket Germany Jayson Shaw (GER) 9-4 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-0 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Estonia Dennis Grabe (EST) 9-5 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-5 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Head to head  Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ronny Algrøy (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ørn Ørnegård (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-4 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Rudi Andrè Wolff (Os) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Espen Larsen (Bergen) 9-8 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Alexander Hansen (Fauske) 9-8 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f) 9-4 Norway Roger Daniel Helland (Herøy)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Espen Saltnes (Bergen) 9-5 Norway Hans Olav Sundøy (Os)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Andreas Aak Urheim (MIL) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway John Nordeide (MIL) 9-7 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Daniel Fenne (MIL) 9-4 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jan Espen Larsen (Bergen) 9-6 Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Denmark Katrine Feijen (DEN) (f)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-3 Norway Daniel Fenne (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-0 Norway Andreas Aak Urheim (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Espen Saltnes (Bergen) 9-2 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 9-7 Norway Kyrre Hauge (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-2 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Russia Maksim Dudanets (RUS) 9-1 Norway Alexander Hansen (Fauske)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 9-8 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Pål Hatteberg (Hyllestad) 9-6 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-5 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Greece Nick Malaj (GRE) 9-1 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round C Winners' Bracket Germany Jayson Shaw (GER) 9-2 Norway Mats Schjetne (Ask BC)    Pencil
Round C Winners' Bracket Germany Ralf Souquet (GER) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) 9-3 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round C Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) 9-3 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-5 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket England Imran Majid (GBR) 9-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Espen Saltnes (Bergen) 9-4 Sweden Robert Haag (SWE)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-0 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 9-6 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-8 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-8 Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Espen Saltnes (Bergen)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-1 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Last 16 Germany Jayson Shaw (GER) 9-2 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Last 16 Germany Ralf Souquet (GER) 9-5 Norway Mats Schjetne (Ask BC)    Pencil
Last 16 Greece Nick Ekonomopoulus (GRE) 9-6 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Larvik Invitational Pool Challange (2-3 Jul 2016) Pencil
Quarterfinals Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-6 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Quarterfinals Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 7-2 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Quarterfinals Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 7-0 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Head to head  Pencil
Quarterfinals Finland Mika Immonen (FIN) 7-2 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Semifinals Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 7-4 Norway Roger Rasmussen (Strømmen)    Pencil
Final Finland Mika Immonen (FIN) 7-1 Norway Erik Gårdelöf (Oslo)    Pencil
Larvik Invitational Pulje 1 (2-3 Jul 2016) Pencil
Group Finland Mika Immonen (FIN) 6-2 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Group Finland Mika Immonen (FIN) 6-4 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Group Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-0 Finland Leif Simonsson (Larvik)    Pencil
Group Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 6-0 Finland Leif Simonsson (Larvik)    Pencil
Group Finland Mika Immonen (FIN) 6-0 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Group Finland Mika Immonen (FIN) 6-1 Norway Roger Rasmussen (Strømmen)    Pencil
Group Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) 6-2 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Group Finland Leif Simonsson (Larvik) 6-4 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Group Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 6-5 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Group Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 6-1 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Group Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-0 Finland Leif Simonsson (Larvik)    Pencil
Group Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-1 Norway Hans Øyvind Tveråen (Grenland)    Pencil
Group Norway Christian Johannessen (Oslo) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Group Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 6-5 Norway Egil Arne Sørensen (Oslo) Head to head  Pencil
Larvik Invitational Pulje 2 (2-3 Jul 2016) Pencil
Group Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Group Norway Robert Farinetti (BEX) 6-0 Norway Geir Torgrimsen (Larvik)    Pencil
Group Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 6-3 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Group Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 6-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Group Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 6-5 Greece Damianos Yiallourakis (Oslo)    Pencil
Group Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 6-3 Norway Geir Torgrimsen (Larvik)    Pencil
Group Greece Damianos Yiallourakis (Oslo) 6-0 Norway Antonio Melendez Figueroa (Larvik)    Pencil
Group Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-3 Norway Antonio Melendez Figueroa (Larvik)    Pencil
Group Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 6-1 Norway Geir Torgrimsen (Larvik)    Pencil
Group Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 6-5 Norway Robert Farinetti (BEX)    Pencil
Group Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 6-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Group Norway Robert Farinetti (BEX) 6-4 Norway Antonio Melendez Figueroa (Larvik)    Pencil
Group Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 6-4 Norway Antonio Melendez Figueroa (Larvik)    Pencil
Group Norway Erik Gårdelöf (Oslo) 6-3 Norway Geir Torgrimsen (Larvik)    Pencil
Group Norway Antonio Melendez Figueroa (Larvik) 6-5 Norway Geir Torgrimsen (Larvik)    Pencil
Reisa 3Net Open (6-10 Jul 2016) Pencil
Round A Norway John Petter Larsen (Reisa BK) 9-6 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
Round A Norway Eirik Kibsgaard (Reisa BK) 9-7 Norway Thorbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Round A Norway Matias Sætre (Herøy) w/o No player    Pencil
Round A Norway Arild Moilanen (Reisa BK) w/o No player    Pencil
Round A Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f) 9-6 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Round A Norway Øyvind Jensen (TSI) 9-4 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Round A Norway Fredrik Henriksen (TSI) 9-8 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (f)    Pencil
Round A Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta) 9-8 Norway Øystein Mølmann (Tromsø) Head to head  Pencil
Round A Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK) 9-8 Norway Kristian Strøm (Reisa BK)    Pencil
Round A Norway Mats Båtnes (Reisa BK) 9-8 Norway Vidar Thomassen (Alta)    Pencil
Round A Norway Simon Thomassen (Alta) w/o No player    Pencil
Round A Norway Vegar Lind (Stoppball) w/o No player    Pencil
Round A Norway Brage Arnesen (Tromsø) w/o No player    Pencil
Round A Norway Mats Schjetne (Ask BC) w/o No player    Pencil
Round A Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 9-7 Norway Raymond Hauge (Bærum)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vegar Lind (Stoppball) 9-2 Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Simon Thomassen (Alta) 9-8 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway John Petter Larsen (Reisa BK) 9-7 Norway Fredrik Henriksen (TSI)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-7 Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-7 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Brage Arnesen (Tromsø) 9-6 Norway Eirik Kibsgaard (Reisa BK) Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Matias Sætre (Herøy) 9-7 Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f)    Pencil
Round B Winners' Bracket Finland Mika Immonen (FIN) 9-4 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Markus Launonen (Reisa BK) 9-6 Norway Ramona Soleng Thomassen (Reisa BK) (f)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Thorbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK) 9-8 Norway Øyvind Jensen (TSI)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Markus Launonen (Reisa BK) 9-8 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Robin Svedin (Reisa BK) 9-7 Norway Eirik Kibsgaard (Reisa BK)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 9-6 Norway Sigurd Mølmann (Tromsø)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Kristian Strøm (Reisa BK) 9-7 Norway Mats Båtnes (Reisa BK)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK) 9-6 Norway Vidar Thomassen (Alta)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Øystein Mølmann (Tromsø) 9-7 Norway Fredrik Henriksen (TSI)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Raymond Hauge (Bærum) 9-7 Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-6 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Brage Arnesen (Tromsø) 9-3 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Round C Winners' Bracket Finland Mika Immonen (FIN) 9-6 Norway John Petter Larsen (Reisa BK)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Robin Svedin (Reisa BK) 9-5 Norway Raymond Hauge (Bærum)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Øystein Mølmann (Tromsø) 9-6 Norway Kristian Strøm (Reisa BK)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK) 9-7 Norway Markus Launonen (Reisa BK)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 9-7 Norway Thorbjørn Magnus Isaksen (Reisa BK)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 9-6 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK) 9-7 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Øystein Mølmann (Tromsø) 9-6 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Robin Svedin (Reisa BK) 9-8 Norway John Petter Larsen (Reisa BK)    Pencil
Quarterfinals Finland Mika Immonen (FIN) 9-4 Norway Torje Sørensen Veibakken (Reisa BK)    Pencil
Quarterfinals Norway Brage Arnesen (Tromsø) 9-8 Norway Øystein Mølmann (Tromsø)    Pencil
Quarterfinals Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 9-7 Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) Head to head  Pencil
Quarterfinals Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Semifinals Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-6 Norway Brage Arnesen (Tromsø)    Pencil
Semifinals Finland Mika Immonen (FIN) 9-4 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Final Finland Mika Immonen (FIN) 9-8 Norway Mats Schjetne (Ask BC)    Pencil
Trysil Diamond Summer Tour (15-17 Jul 2016) Pencil
Round A Finland Jesse Gustaffson 8-3 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Round A Sweden Wille Viitanen 8-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round A Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-4 Norway Per Christian Utheim (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round A Sweden Robert Haag (SWE) 8-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Round A Norway Henning Svensson (Oslo) 8-4 Norway Bjørn Bratteberg (Unique)    Pencil
Round A Norway Christian Johannessen (Oslo) 8-7 Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f)    Pencil
Round A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-7 Norway Vidar Thomassen (Alta)    Pencil
Round A Norway Mats Schjetne (Ask BC) 8-5 Norway Kristian Strøm (Reisa BK)    Pencil
Round A Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 8-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Round A Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-6 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Round A Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-7 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Henrik Hagen (Kongsvinger) 8-3 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Round B Winners' Bracket Finland Jussi Tyrkkø 8-3 Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-4 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-7 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vegar Lind (Stoppball) 8-5 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 8-7 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Fredrik Löfqvist 8-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 8-4 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-4 Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK) 8-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Arild Moilanen (Reisa BK) 8-4 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Henning Svensson (Oslo) 8-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Charles Lakey 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-4 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Wille Viitanen 8-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Eirik Riisnæs (Oslo) 8-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Per Christian Utheim (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-5 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-7 Norway Vidar Thomassen (Alta)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Even Wærnes (Stoppball) 8-7 Norway Kristian Strøm (Reisa BK)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-3 Sweden Robert Haag (SWE)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Kent Hansen (Oslo) 8-5 Norway Kjell Martin Andersen (Grenland)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f) 8-4 Norway Simon Thomassen (Alta)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Sweden Jörgen Edström 8-5 Norway Bjørn Bratteberg (Unique)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-7 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jon Arnesen (Strømmen) 8-3 Norway Christian Johannessen (Oslo)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-3 Norway Didrik Vatne (Stoppball)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim) 8-4 Norway Eirik Riisnæs (Oslo)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 8-7 Norway June Therese Håndstad (Stoppball) (f)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-6 Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-5 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jon Arnesen (Strømmen) 8-6 Norway Bjørn Birger Andreassen (Alta)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-2 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-6 Sweden Jörgen Edström    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Henning Svensson (Oslo) 8-5 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Round C Winners' Bracket Finland Jesse Gustaffson 8-6 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC) 8-7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Ronny Oldervik (Stoppball) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 8-4 Norway Roger Rasmussen (Strømmen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Emil Andrè Gangfløt (Fredrikstad BK)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Sweden Charles Lakey 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-7 Norway Henrik Hagen (Kongsvinger)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Robert Grønlie (Trondheim) 8-1 Norway Vegar Lind (Stoppball)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-7 Norway Arild Moilanen (Reisa BK)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Finland Jussi Tyrkkø 8-2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-6 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Head to head  Pencil
Last 16 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball) 8-6 Norway Robert Grønlie (Trondheim)    Pencil
Last 16 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-5 Norway Ronny Oldervik (Stoppball)    Pencil
Last 16 Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-6 Norway Terje Hjerpbakk (Ask BC)    Pencil
Last 16 Finland Jussi Tyrkkø 8-3 Norway Mats Schjetne (Ask BC)    Pencil
Last 16 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
Last 16 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-6 Sweden Fredrik Löfqvist    Pencil
Last 16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Sweden Wille Viitanen    Pencil
Quarterfinals Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo) 8-6 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo)    Pencil
Quarterfinals Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger) 8-7 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball)    Pencil
Quarterfinals Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-5 Finland Jesse Gustaffson    Pencil
Quarterfinals Finland Jussi Tyrkkø 8-6 Norway Martin Rottem Dahle (Stoppball)    Pencil
Semifinals Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 8-7 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Semifinals Finland Jussi Tyrkkø 8-3 Norway Kristoffer Mindrebøe (Oslo)    Pencil
Final Finland Jussi Tyrkkø 8-3 Norway Roger Rasmussen (Strømmen)    Pencil
GRBK Diamond Open (6-7 Aug 2016) Pencil
Round A Norway Maron Pettersen (Herøy) 9-6 Norway Roger Rasmussen (Strømmen)    Pencil
Round A Norway Henning Svensson (Oslo) 9-4 Norway Christian Ravnic (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round A Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 9-6 Norway Hans Olav Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round A Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round A Norway Frank Hjeldnes (Oslo) w/o No player    Pencil
Round A Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) w/o Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Round A Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round A Norway Jon Arnesen (Strømmen) 9-7 Norway Per Christian Utheim (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round A Norway Christian Oseth (Strømmen) w/o No player    Pencil
Round A Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round A Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
Round A Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Espen M. Andersen (Trondheim)    Pencil
Round A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Round A Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) 9-5 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round A Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round A Norway Odd Arne Sørensen (Oslo) 9-7 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Henning Svensson (Oslo) 9-8 Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Leif Erik Olsen (Strømmen) 9-7 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 9-4 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 9-6 Norway Odd Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-8 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss) Head to head  Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Christian Oseth (Strømmen) 9-8 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 9-7 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Ronny Korsmo (Strømmen) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo) 9-8 Norway Hans Olav Elnæs (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Christian Ravnic (Gjøvik/Raufoss) w/o No player    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Espen M. Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 9-8 Norway Per Christian Utheim (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 9-4 Norway Håvard Lykke (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Maron Pettersen (Herøy) 9-6 Norway Tor Andrè Lillevold (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Espen M. Andersen (Trondheim) 9-7 Norway Tor Arne Jostad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-8 Norway Odd Arne Sørensen (Oslo)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss) w/o Norway Ronny Korsmo (Strømmen)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Stig Cornelius Nesvik (Oslo)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Christian Ravnic (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Jon Arnesen (Strømmen) 9-5 Norway Jan Werner Bjørklund (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 9-7 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Frank Hjeldnes (Oslo) 9-8 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 9-6 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Geir Tollefsrud (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Espen M. Andersen (Trondheim) 9-5 Norway Carl Emil Hamre (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-6 Norway Jon Arnesen (Strømmen)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 9-7 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-4 Norway Henning Svensson (Oslo)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-2 Norway Espen M. Andersen (Trondheim)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-5 Norway Christian Oseth (Strømmen)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Erik Dullerud (Trh Snooker) 9-8 Norway Leif Erik Olsen (Strømmen)    Pencil
Quarterfinals Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-6 Norway Frank Hjeldnes (Oslo)    Pencil
Quarterfinals Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss) 9-7 Norway Erik Dullerud (Trh Snooker)    Pencil
Quarterfinals Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo) 9-6 Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Quarterfinals Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-6 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Semifinals Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-2 Norway Robin Hagerup Ertesvåg (Oslo)    Pencil
Semifinals Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss) 9-4 Norway Jan Kjetil Nordrum (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Final Norway Roger Rasmussen (Strømmen) 9-7 Norway Emil Bjørkmann (Gjøvik/Raufoss)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 1 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Magnus Sæther (Hyllestad) 4-3 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Group Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-1 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-0 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-3 Norway Kent Rune Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 2 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-1 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f) 4-1 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 3 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-0 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Matias Sætre (Herøy) 4-3 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
Group Norway Matias Sætre (Herøy) 4-2 Denmark Mickey Krause (DEN)    Pencil
Group Denmark Mickey Krause (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Mickey Krause (DEN) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-2 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Matias Sætre (Herøy) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Group Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
Group Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Group Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 4 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-3 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
Group Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 5 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Norway Jørgen Ulvatne (MIL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Paul Townsend (Feijos IL) Head to head  Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-1 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
Group Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
Group Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Stian Larsen (MIL) Head to head  Pencil
Group Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Group Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
Hyllestad Open Pulje 6 (21-23 Oct 2016) Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Group Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Group Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Group Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Hyllestad Open (21-23 Oct 2016) Pencil
Round A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
Round A Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Round B Winners' Bracket Denmark Mickey Krause (DEN) 4-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
Round C Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Denmark Mickey Krause (DEN)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Head to head  Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
Quarterfinals Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
Quarterfinals Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
Quarterfinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
Quarterfinals Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
Semifinals Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Denmark Christoffer Lentz (DEN)    Pencil
Semifinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
Final Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-3 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil