Sweden

Bergen Open (24-26 Jun 2016) Pencil
Round A Sweden Robert Haag (SWE) 9-4 Unknown Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
Round A Sweden Tianfang Zhang (SWE) 9-0 Norway Roger Daniel Helland (Herøy)    Pencil
Round A Sweden Christopher Koba (SWE) 9-7 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Tianfang Zhang (SWE) 9-6 Russia Maksim Dudanets (RUS)    Pencil
Round B Winners' Bracket Finland Mika Immonen (FIN) 9-2 Sweden Christopher Koba (SWE)    Pencil
Round B Winners' Bracket Netherlands Niels Feijen (NLD) 9-2 Sweden Robert Haag (SWE) Head to head  Pencil
Round 2 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Sweden Robert Haag (SWE) 9-3 Philippines Axl Bones Sjonbotn (PHL) (f)    Pencil
Round C Winners' Bracket England Mark Grey (GBR) 9-2 Sweden Tianfang Zhang (SWE)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-0 Norway Jan Helge Kordts (Os)    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Norway Espen Saltnes (Bergen) 9-4 Sweden Robert Haag (SWE)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Sweden Christopher Koba (SWE) 9-2 Norway Steffen Wolff (Hyllestad)    Pencil
Round 4 Losers' Bracket Sweden Tianfang Zhang (SWE) 9-8 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
Last 16 Finland Mika Immonen (FIN) 9-6 Sweden Tianfang Zhang (SWE)    Pencil
Last 16 Russia Ruslan Chinakhov (RUS) 9-5 Sweden Christopher Koba (SWE)    Pencil
Trysil Diamond Summer Tour (15-17 Jul 2016) Pencil
Round A Sweden Robert Haag (SWE) 8-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Round A Sweden Wille Viitanen 8-3 Norway Kent Hansen (Oslo)    Pencil
Round B Winners' Bracket Finland Jesse Gustaffson 8-5 Sweden Jörgen Edström    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Wille Viitanen 8-5 Norway Robin Svedin (Reisa BK)    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Charles Lakey 8-7 Norway Even Wærnes (Stoppball)    Pencil
Round B Winners' Bracket Sweden Fredrik Löfqvist 8-6 Norway Knut Egil Michaelsen (Kongsvinger)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Sweden Jörgen Edström 8-5 Norway Bjørn Bratteberg (Unique)    Pencil
Round 1 Losers' Bracket Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-3 Sweden Robert Haag (SWE)    Pencil
Round 2 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 8-6 Sweden Jörgen Edström    Pencil
Round C Winners' Bracket Sweden Wille Viitanen 8-6 Sweden Charles Lakey    Pencil
Round C Winners' Bracket Sweden Fredrik Löfqvist 8-7 Finland Jussi Tyrkkø    Pencil
Round 3 Losers' Bracket Sweden Charles Lakey 8-6 Norway Knut Inge Røstvold (Trondheim)    Pencil
Last 16 Norway Jan Atle Kofoed (Oslo) 8-6 Sweden Fredrik Löfqvist    Pencil
Last 16 Finland Jesse Gustaffson 8-7 Sweden Charles Lakey    Pencil
Last 16 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 8-6 Sweden Wille Viitanen    Pencil