Results

Results (422) ordered by time registered.

Hyllestad Open (21-23 Oct 2016) Pencil
23 Oct 2016
19:12   Final Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 5-3 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
19:11   Semifinals Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Denmark Christoffer Lentz (DEN)    Pencil
19:11   Semifinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
19:11   Quarterfinals Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
19:11   Quarterfinals Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
19:11   Quarterfinals Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
19:11   Quarterfinals Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
13:16   Round 4 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
13:09   Round 4 Losers' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) Head to head  Pencil
13:09   Round 4 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
13:05   Round 4 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
12:51   Round 3 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
12:51   Round 3 Losers' Bracket Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
12:51   Round 3 Losers' Bracket Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
12:51   Round 3 Losers' Bracket Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-1 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) Head to head  Pencil
12:49   Round C Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) Head to head  Pencil
12:49   Round C Winners' Bracket Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) Head to head  Pencil
12:49   Round C Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
12:49   Round C Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Denmark Mickey Krause (DEN)    Pencil
12:48   Round 2 Losers' Bracket Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-2 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
12:48   Round 2 Losers' Bracket Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL) 4-1 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad) Head to head  Pencil
12:46   Round B Winners' Bracket Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-1 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-3 Norway Sveinung Arnesson Østgård (MIL)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-2 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-2 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Jan Erik Hatlem (Hyllestad)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
12:45   Round B Winners' Bracket Denmark Mickey Krause (DEN) 4-0 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
12:42   Round A Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil