Results

Results (422) ordered by time registered.

Bergen Open (24-26 Jun 2016) Pencil
24 Jun 2016
16:47   Round B Winners' Bracket Russia Fedor Gorst (RUS) 9-4 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN)    Pencil
16:47   Round B Winners' Bracket Netherlands Ivo Aarts (NLD) 9-3 Norway Ole Eidsheim (Bergen)    Pencil
16:46   Round 2 Losers' Bracket Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
16:41   Round B Winners' Bracket Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Geir Bentzen (Os)    Pencil
16:41   Round B Winners' Bracket Finland Mika Immonen (FIN) 9-2 Sweden Christopher Koba (SWE)    Pencil
16:33   Round B Winners' Bracket Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-0 Norway Stian Larsen (MIL)    Pencil
16:31   Round B Winners' Bracket Russia Ruslan Chinakhov (RUS) 9-2 Norway Reidar Rundsveen (Os)    Pencil
16:29   Round B Winners' Bracket Norway Mats Schjetne (Ask BC) 9-2 Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) Head to head  Pencil
16:12   Round A Sweden Robert Haag (SWE) 9-4 Unknown Goran Nikolic (Oslo)    Pencil
16:12   Round A Norway Geir Bentzen (Os) 9-5 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
16:12   Round A Norway Tommy Wolff (Hyllestad) 9-0 Norway Magnus Sæther (Hyllestad)    Pencil
16:12   Round A Russia Maksim Dudanets (RUS) 9-0 Norway Arnhild Eiken (Hyllestad) (f)    Pencil
16:12   Round A Sweden Tianfang Zhang (SWE) 9-0 Norway Roger Daniel Helland (Herøy)    Pencil
16:12   Round A England Mark Grey (GBR) 9-5 Denmark Katrine Feijen (DEN) (f)    Pencil
16:12   Round A Norway Thomas Stavang Pedersen (Oslo) 9-2 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
16:12   Round A Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 9-6 Norway Christian Pedersen (MIL)    Pencil
16:12   Round A Germany Jayson Shaw (GER) 9-0 Norway Daniel Fenne (MIL)    Pencil
16:12   Round A Finland Mika Immonen (FIN) 9-0 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
16:12   Round A Sweden Christopher Koba (SWE) 9-7 Norway Jan Espen Larsen (Bergen)    Pencil
16:12   Round A Norway Jan Helge Kordts (Os) 9-2 Norway Andreas Aak Urheim (MIL)    Pencil
16:12   Round A Norway Vidar Blidensol (MIL) 9-7 Norway Ronny Algrøy (MIL)    Pencil
16:12   Round A Norway Kyrre Aarsand Grønstøl (MIL) 9-6 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
16:12   Round A Norway Kenneth Rognstad (Gjøvik/Raufoss) 9-3 Norway John Nordeide (MIL)    Pencil
16:12   Round A Russia Fedor Gorst (RUS) 9-2 Norway Pål Hatteberg (Hyllestad)    Pencil
16:12   Round A Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 9-3 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane)    Pencil
16:12   Round A Norway Reidar Rundsveen (Os) w/o Norway Rudi Andrè Wolff (Os)    Pencil
16:12   Round A Norway Ole Eidsheim (Bergen) 9-6 Norway Ørn Ørnegård (MIL)    Pencil
16:12   Round A Norway Stian Larsen (MIL) 9-4 Norway Alexander Hansen (Fauske)    Pencil
16:12   Round A Denmark Andreas Madsen (DEN) 9-1 Norway Rune Bødal (MIL)    Pencil
16:12   Round A Norway Steffen Wolff (Hyllestad) 9-2 Norway Espen Saltnes (Bergen)    Pencil