Results

Results (422) ordered by time registered.

Hyllestad Open (21-23 Oct 2016) Pencil
23 Oct 2016
12:42   Round A Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jaran Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
22 Oct 2016
19:06   Group 5 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f) 4-3 Norway Vidar Blidensol (MIL)    Pencil
18:37   Group 5 Norway Stian Larsen (MIL) 4-1 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
18:12   Group 3 Denmark Mickey Krause (DEN) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
18:08   Group 5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
18:08   Group 3 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-3 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
17:53   Group 3 Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad) 4-2 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy) 4-1 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) w/o Norway Tommy Wolff (Hyllestad)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Jan Ove Kvalsund Hansen (Herøy) 4-0 Norway Henrik Hauge Pettersen (Herøy)    Pencil
17:48   Group 6 Norway Ketil Andrè Strømmen (MIL) 4-2 Norway Robert Gelin Rysjedal (Hyllestad)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Paul Townsend (Feijos IL)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Stian Larsen (MIL) 4-0 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-0 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-0 Norway Vidar Blidensol (MIL) Head to head  Pencil
17:46   Group 5 Norway Stian Larsen (MIL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Paul Townsend (Feijos IL) Head to head  Pencil
17:46   Group 5 Norway Jørgen Ulvatne (MIL) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Stian Larsen (MIL) 4-3 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Paul Townsend (Feijos IL) 4-2 Norway Jørgen Ulvatne (MIL)    Pencil
17:46   Group 5 Norway Vidar Blidensol (MIL) 4-2 Norway Stian Larsen (MIL) Head to head  Pencil
17:46   Group 5 Norway Gard Eiken Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Nina Torvund (Hyllestad) (f)    Pencil
17:44   Group 4 Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil