Results

Results (422) ordered by time registered.

Hyllestad Open (21-23 Oct 2016) Pencil
22 Oct 2016
17:44   Group 4 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
17:44   Group 4 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy) 4-3 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
17:43   Group 4 Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-3 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
17:43   Group 4 Norway Gjermund Flage (Hyllestad) 4-3 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
17:43   Group 4 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
17:43   Group 4 Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
17:43   Group 4 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) 4-0 Norway Jonas Kvalsund Hansen (Herøy)    Pencil
17:43   Group 4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-0 Norway Maron Pettersen (Herøy)    Pencil
17:43   Group 4 Denmark Christoffer Lentz (DEN) 4-1 Denmark Andreas Steen Bønnelykke (DEN) Head to head  Pencil
17:43   Group 4 Norway Eirik Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-2 Norway Gjermund Flage (Hyllestad)    Pencil
17:42   Group 3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
17:42   Group 3 Norway Matias Sætre (Herøy) 4-2 Denmark Mickey Krause (DEN)    Pencil
17:42   Group 3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-1 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad)    Pencil
17:42   Group 3 Denmark Marcus Mentzler (DEN) 4-0 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
17:42   Group 3 Denmark Mickey Krause (DEN) 4-2 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad)    Pencil
17:42   Group 3 Norway Matias Sætre (Herøy) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
17:42   Group 3 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-2 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
17:40   Group 3 Norway Dag-Jøran Aralden (Hyllestad) 4-0 Norway Matias Sætre (Herøy)    Pencil
17:40   Group 3 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Denmark Mickey Krause (DEN) Head to head  Pencil
17:40   Group 3 Norway Matias Sætre (Herøy) 4-3 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
17:37   Group 3 Norway Stein-Tore Nybakk (Hyllestad) 4-1 Norway Svein Erik Solheim (MIL)    Pencil
17:37   Group 3 Denmark Mickey Krause (DEN) 4-1 Denmark Marcus Mentzler (DEN)    Pencil
17:36   Group 2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
17:36   Group 2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-3 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
17:36   Group 2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil
17:35   Group 2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Katja Wolff (Hyllestad) (f)    Pencil
17:35   Group 2 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad) 4-1 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
17:35   Group 2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Kurt Per Hatlem (Hyllestad)    Pencil
17:35   Group 2 Norway Vegar Kristiansen (Stoppball) 4-0 Norway Vilde Mary Dingsøyr Holme (Hyllestad) (f)    Pencil
17:35   Group 2 Norway Kim Ronny Nygård (Fjordane) 4-0 Norway Aleksander Tonning Hatløy (Hyllestad)    Pencil